Müügitingimuste kehtivus

Müügitingimused kehtivad socialboost.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Instalord OÜ (edaspidi Veebipood socialboost.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad instalord.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid. Veebipood socialboost.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel socialboost.ee.

Hinnainfo

Ettevõte ei ole käibemaksukohuslane, seega kõik arved makstakse käibemaksuvabalt. Kõikide teenuste eest maksmine toimub eurodes. Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja veebipo vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi. Veebipood socialboost.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel socialboost.ee.

Tellimuse vormistamine

Valige sobiv socialboost pakett. Tellimuse vormistamiseks valige socialboost.ee kodulehel soovitud teenus. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige, millise pikkusega teenuse soovite tellida ning tasuge tellimuse eest. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, ning peale tellimuse tellimist võtab meie tehnik teiega ühendust, et täpsustada konto andmed ja käivitada socialboost teenus. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse kõikidel tööpäevadel 24 (kahekümne nelja) tunni jooksul. 

Müügilepingu jõustumine

Kauba müügilepinguga kohustub veebipood socialboost.ee käivitama socialboost teenuse, Tarbija aga kohustub veebipood socialboost.ee-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu. Teenuse kasutamise eelduseks on ettemaks socialboost.ee pakutava teenuse eest. Tähtajaliste lepingute puhul on teenuse täitmise eelduseks õigel ajal tasutud arve. Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

Kohaletoimetamine

Pärast müügilepingu jõustumist käivitab socialboost.ee teenuse peale tellijaga andmete kooskõlastamist, kuid mitte hiljem kui 72 (seitsekümmend kaks) tundi peale teenus eest tasumist. E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.

Privaatsuspoliitika

Veebipood on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus veebis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida socialboost.ee kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks. Kliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel: kontaktandmete (sh sinu nimi, instagrami konto nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis, parool) esitamisel meie veebisaidil. Veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kauduostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel (Veebipood võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit, parooli ja teisi andmeid)

 

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente socialboost.ee tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada.

Isikuandmete kaitse

Socialboost.ee rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Socialboost.ee ei avalda kunagi kasutajate paroole ega muid tundlike isikuandmeid kolmandatele isikutele.

Turvalisus

Kõiki kaupmehe e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. 

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Meie veebisaiti kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega

Tagastuspoliitika

Tagastamisõigus on tarbijaõigus taganeda ühepoolselt Instalord OÜ-ga sõlmitud lepingust teatud ajaperioodi vältel tasumata trahve, intressi või kompensatsiooni. Tarbija võib rakendada taganemisõigust ja taganeda lepingust ühepoolselt 4 tunni jooksul. Teenusest taganemiseks tuleb helistada Instalord OÜ klienditeenindusse või saata e-mail aadressile info@socialboost.ee.